В лютому 2014-го виповнилося 15 років з часу заснування Компанії «ЯР-Бізнес-Центр». Підприємство сформувалося внаслідок об'єднання виробничих і наукових організацій для здійснення проекту виробництва попередньоізольованих пінополіуретаном труб і фасонних елементів для підприємств теплової енергетики та житлово-комунального господарства.

З перших днів ПП «Яр-Бізнес-Центр» взяв курс на високу якість продукції, розширення її номенклатури і зниження собівартості. Це стало можливим завдяки нарощуванню виробничих потужностей, налагодження власного виробництва необхідних матеріалів і комплектуючих, подальшого інвестування в нові технології та розвиток суміжних видів діяльності.

«ЯР-Бізнес-Центр» впровадив на виробництві систему контролю якості продукції, а пізніше підтвердив її відповідність вимогам міжнародного стандарту ДСТУ ISO 9001:2009. Вся продукція підприємства сертифікована в системі УкрСЕПРО. Така виробнича стратегія дозволила підприємству виробляти високоякісну продукцію за доступними цінами, утвердитися на вітчизняному ринку і витіснити зарубіжні компанії-конкуренти. Поряд з цим підприємство надає необхідну технічну допомогу в становленні аналогічних підприємств в інших регіонах України.

Наше підприємство одне з перших в Україні освоїло виробництво ізольованих сильфонних компенсаторів і термоусадочних муфти для ізоляції зварних з'єднань трубопроводів.

За короткий час Компанія «ЯР-Бізнес-Центр» увійшла в число найбільших підприємств України свого профілю, виробляє і постачає повну номенклатуру виробів для підземної і надземної прокладки магістральних і розподільних теплових мереж. Підприємство інвестує кошти в модернізацію виробництва, впровадження нових технологій і пошуки перспективних напрямків роботи. Завдяки цим інвестиціям стало можливим освоєння випуску високотехнологічного обладнання та виконання складних ізоляційних робіт на об'єктах замовників в широкому діапазоні температур.

Для реалізації масштабних проектів на підприємство заснований один з найбільший в регіоні проектний центр, нарощує потужності будівельно-монтажне напрям підприємства.

Сьогодні великий виробничо-технічний комплекс об'єднує кілька підприємств. Його виробничі потужності займають площу понад 1 га. На підприємстві задіяні кваліфіковані працівники.

Все це дає можливість колективу ПП «Яр-Бізнес-Центр» виконувати роботи найвищої складності в галузях теплопостачання, водопостачання, водовідведення та очистки стоків. Визнанням високої конкурентоспроможності продукції Компанії є її успішна робота не тільки на ринку України, але і в країнах СНД.

Запрошуємо до співпраці наших потенційних клієнтів.

Колектив ПП «Яр-Бізнес-Центр»